Klimatyzator monoblokowy KWT 240 DC

Klimatyzator monoblok Remko KWT 240 DC o wydajności 2,35 kW to tak zwana monoklima - klimatyzator bez jednostki zewnętrznej i bez rury. Nie wymaga ich ponieważ wykorzystuje technologię pomp ciepła. Posiada funkcję chłodzenia i grzania. Klimatyzator można zainstalować samodzielnie - jest dostarczany z wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do montażu. Do instalacji wystarcza dwa otwory o średnicy 16 cm.

  • Wydajność chłodnicza: 2,35 kW
  • Wydajność grzewcza: 2,36 kW
  • Maksymalny przepływ powietrza: 400 m³/h
  • Zalecany do pomieszczeń o kubaturze: 80 m³
Nr katalogowy
RE1609240
W magazynie
Czas dostawy: 2-3 dni
Gwarancja: 2 lata
15 313,50 zł 12 450,00 zł
Nr katalogowy
RE1609240

Klimatyzator monoblokowy Remko KWT 240 DC o wydajności maksymalnej 3,1 kW nie posiada jednostki zewnętrznej. Do instalacji wystarczą dwa otwory w ścianie o średnicy 160 mm, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu np. w zabytkowych budynkach. W klimatyzatorach bez jednostki zewnętrznej Remko KWT zastosowano najnowocześniejszą technologię inwerterową, co oznacza dużą oszczędność w zużyciu energii elektrycznej. Dzięki zintegrowanym funkcjom pompy ciepła i sterowania zimowego, monoklima może chłodzić i ogrzewać pomieszczenie przy temperaturach zewnętrznych dochodzących do -15°C. Urządzenie można zainstalować samodzielnie - KWT jest dostarczany z wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do montażu. Klimatyzatory monobloki gwarantują przyjemny klimat wszędzie tam, gdzie nie można zainstalować standardowej klimatyzacji ani klimatyzatora przenośnego z rurą (np. brak okna). Idealnie sprawdzają się w budynkach zabytkowych, blokach mieszkalnych czy kontenerach budowlanych i biurowych.

Zadasa działania: Monoklima bez rury składa się z kompaktowej obudowy i 2 kanałów do usuwania / dostarczania ciepła. Skraplacz znajdujący się w urządzeniu służy do wyprowadzania gorącego powietrza na zewnątrz w trybie chłodzenia. W trybie ogrzewania ciepło jest pozyskiwane z zewnątrz, a następnie ogrzewane na parowniku i przekazywane do pomieszczenia. Jeśli ilość ciepła wydobytego z powietrza zewnętrznego jest niewystarczająca, włącza się dodatkowo wbudowana nagrzewnica. Można ją aktywować za pomocą pilota zdalnego sterowania także w celu przyspieszenia procesu grzania. W każdym z wyżej wymienionych trybów pracy sprężarka dostosowuje swoją moc dokładnie do wymagań i w ten sposób reguluje zadaną temperaturę przy minimalnych jej wahaniach. Dzięki technologii inwerterowej oszczędza się energię oraz ograniczeniu ulega hałas. Klimatyzator bez jednostki zewnętrznej jest przeznaczony do umieszczenia go w pomieszczeniu na podłogą, przy ścianie. Obsługiwany jest za pomocą pilota na podczerwień.

DANE TECHNICZNE

Więcej informacji
MarkaRemko
Gwarancja2 lata
Wydajność chłodnicza2,35 kW
Klasa efektywności energetycznej - chłodzenieA+
Współczynnik wydajności chłodniczej EER3,22
Wydajność cieplna2,36 kW
Czynnik chłodniczy410A
Ilość czynnika chłodniczego w układzie0,56 kg
Ekwiwalent GWP na CO21,17 t
Zalecana kubatura pomieszczenia80,00 m3
Zasilanie230 V/1~/50 Hz
Maks. długość rury odprowadzającej powietrze1,00 m
Średnica rury odprowadzającej powietrze160,00 mm
Średnica rurki odprowadzania skroplin15,00 mm
Wymiary jednostki wewnętrznej wys./szer./gł.555/1030/170 mm
Waga jednostki wewnętrznej49,00 kg
Pliki do pobrania
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Klimatyzator monoblokowy KWT 240 DC
Twoja ocena
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Brak pytań
Czy znalazłeś to co szukałeś/aś?