Osuszacz powietrza LTE 60 Eco

Profesjonalny, przewoźny osuszacz powietrza Remko LTE 60 Eco o wydajności 62 l/dobę. Charakteryzuje się dużą wydajnością osuszania przy minimalnym zużyciu energii, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas. Dzięki możliwości podłączenia wężyka odprowadzającego skropliny, osuszacz może pracować w trybie ciągłym nawet 24 godziny na dobę.

 • Maks. dzienna wydajność osuszania: 62 l
 • Maks. przepływ powietrza: 465 m³/h
 • Zakres roboczy wilgotność: 40-100 %
Nr katalogowy
RE618610
W magazynie
Czas dostawy: do 7 dni
Gwarancja: 2 lata
12 792,00 zł 10 400,00 zł
Nr katalogowy
RE618610

Profesjonalny, przewoźny osuszacz budowlany Remko LTE 60 o wydajności 62 l/dobę. Sterowany elektronicznie, gwarantuje ciągłą, bezawaryjną pracę. Dzięki możliwości podłączenia wężyka odprowadzającego skropliny, osuszacz może pracować nawet 24 godziny na dobę. Jest to szczególnie istotne w przypadku budów, gdzie ważna jest realizacja projektu zgodnie z harmonogramem prac. Skropliny mogą być także odprowadzane do wbudowanego zbiornika o pojemności 10 l. Gdy zbiornik się zapełni, urządzenie to zasygnalizuje i automatycznie wyłączy się ze względów bezpieczeństwa. Osuszacz budowlany Remko LTE 60 posiada duże koła i rączkę transportową, umożliwiające pracę w najbardziej wymagających warunkach. Budowlane osuszacze Remko mogą być stosowane do osuszania budynków, materiałów budowlanych, materiałów sypkich, papieru i wielu innych. Idealnie sprawdzą się na budowach, w magazynach, w muzeach, archiwach, a nawet suszarniach. Osuszacze Remko szybko wysuszą Twoje pranie.

Zalety i korzyści:
RE618505_tips_01

Przemyślana konstrukcja osuszacza gwarantuje sprawną i wydajną pracę w każdych warunkach.

Osuszacz budowlany Remko LTE 60 Eco charakteryzuje się niewielką wagą, co jest szczególnie istotne wtedy, gdy często trzeba go transportować z miejsca na miejsce. Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej stali, gwarantuje sprawne działanie przez długie lata. Osuszacze można ustawiać jeden na drugim, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Solidna konstrukcja, duże koła i rączka transportowa umożliwiają pracę w najbardziej wymagających warunkach.

 • Niewielka waga
 • Obudowa wykonana z wysokiej jakości wytrzymałej stali
 • Możliwość ustawiania jednego osuszacza na drugim
 • Duże koła i rączka transportowa
 • Niewielkie rozmiary umożliwiają transport urządzenia samochodem

Czytelny panel sterowania z wskaźnikiem wilgotności i licznikiem zużycia energii

Osuszacze Remko LTE zostały wyposażone w czytelne, intuicyjne panele sterowania z elektronicznym wyświetlaczem. Standardowo wyświetlacz pokazuje aktualny poziom wilgoci w pomieszczeniu oraz liczbę motogodzin sprężarki lub całkowite zużycie prądu przez osuszacz od pierwszego uruchomienia. Za pomocą strzałek ustawia się pożądany poziom wilgotności w pomieszczeniu. Przez 3 sekundy wyświetli się zadana wartość, a po tym czasie wyświetli się aktualny poziom wilgotności w otoczeniu. Wciśnięcie przycisku ROOM TEMP spowoduje wyświetlenie aktualnej temperatury powietrza. 

 • Licznik motogodzin
 • Licznik zużycia energii od pierwszego uruchomienia
 • Wskaźnik aktualnego poziomu wigotności w otoczeniu
 • Wskaźnik aktualnej temperatury w pomieszczeniu
 • Wskaźnik zadanej wilgotności powietrza
RE618505_tips_02
RE618505_tips_03

Bezawaryjna praca w trybie ciągłym przez 24 godziny na dobę.

Profesjonalny, przewoźny osuszacz powietrza LTE 60 Eco o wydajności 62 l/dobę. Sterowany elektronicznie, gwarantuje ciągłą, bezawaryjną pracę. Dzięki możliwości podłączenia wężyka odprowadzającego skropliny, osuszacz może pracować nawet 24 godziny na dobę. Jest to szczególnie istotne w przypadku budów, gdzie ważna jest realizacja projektu zgodnie z harmonogramem prac. Jeżeli nie potrzebujemy, by osuszacz pracował całą dobę, skropliny będą odprowadzane do wbudowanego zbiornika o pojemności 10 l. Gdy zbiornik się zapełni, urządzenie to zasygnalizuje i automatycznie wyłączy się ze względów bezpieczeństwa.

 • Elektroniczne opóźnienie startu sprężarki
 • Możliwość podłączenia wężyka odprowadzającego skropliny
 • Wbudowany zbiornik skondensatu o pojemności 10 l
 • W pełni elektronicznie sterowana praca osuszacza

Zasada działania osuszaczy Remko.

Wilgoć wydostająca się ze ścian lub używanych do ich budowy materiałów przenika do powietrza, znajdującego się w pomieszczeniu. W ten sposób nieustannie wzrasta wilgotność powietrza, co z kolei może powodować rdzewienie, gnicie, pleśnienie oraz inne niepożądane uszkodzenia.

Wbudowany wentylator przepuszcza wilgotne powietrze zaczerpnięte z pomieszczenia nad zamontowanym w urządzeniu parownikiem, obniżając jego temperaturę poniżej punktu rosy. Nadmiar pary wodnej zostaje w ten sposób oddany przez powietrze w postaci kondensatu i zbiera się w pojemniku. Pozbawione nadmiaru wilgoci powietrze po ogrzaniu do temperatury pokojowej, zostaje następnie ponownie wypuszczone na zewnątrz.

RE618505_tips_04

DANE TECHNICZNE

Więcej informacji
MarkaRemko
Gwarancja2 lata
Maks. dzienna wydajność osuszania62,00 l
Wydajność osuszania przy 30°C i 80% RH54,20 l
Wydajność osuszania przy 20°C i 70% rh31,90 l
Zakres roboczy temperatura3-32 °C
Zakres roboczy wilgotność40-100 % rh
Odprowadzanie skroplindo zbiornika lub na zewnątrz
Maks. przepływ powietrza465,00 m3/h
Pojemność zbiornika na skropliny10,00 l
Zasilanie230 V/1~/50 Hz
Pobór prądu znamionowego3,6 A
Maksymalne zużycie energii0,76 kW
Poziom ciśnienia akustycznego53 dB(A)
Czynnik chłodniczyR454C
Ekwiwalent GWP na CO21,13 t
Stopień ochrony IPIP 20
Wysokość z rozłożoną rączką945
Wymiary wys./szer./głęb.795/540/540 mm
Funkcje i wyposażenieelektroniczne opóźnienie startu, licznik godzin pracy, licznik zużycia energii, system odmrażania gorącym gazem, hygrostat, czujnik temperatury
Waga40,00 kg
Pliki do pobrania
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Osuszacz powietrza LTE 60 Eco
Twoja ocena
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Brak pytań
Czy znalazłeś to co szukałeś/aś?