Klimatyzator monoblokowy KWT 180 DC

Klimatyzator monoblok Remko KWT 180 DC o maksymalnej wydajności 1,75 kW to klimatyzator bez jednostki zewnętrznej. Nie wymaga jej (ani rury), ponieważ wykorzystuje technologię pomp ciepła. Posiada funkcję chłodzenia i grzania. Klimatyzator można zainstalować samodzielnie - jest dostarczany z wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do montażu. Dzięki temu, że jest łatwy w instalacji, może być montowany w różnych miejscach.

  • Wydajność chłodnicza: 1,75 kW
  • Wydajność grzewcza: 1,71kW
  • Maksymalny przepływ powietrza: 60 m³/h
  • Zalecany do pomieszczeń o kubaturze: 60 m³
Nr katalogowy
RE1609180
W magazynie
Czas dostawy: 2-3 dni
Gwarancja: 2 lata
12 669,00 zł 10 300,00 zł
Nr katalogowy
RE1609180

Klimatyzator monoblok Remko KWT 180 DC o wydajności 1,75 kW nie posiada jednostki zewnętrznej. Do instalacji wystarczą dwa otwory w ścianie o średnicy 16 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu np. w zabytkowych budynkach. W klimatyzatorach bez jednostki zewnętrznej Remko KWT zastosowano najnowocześniejszą technologię inwerterową, co oznacza dużą oszczędność w zużyciu energii elektrycznej. Dzięki zintegrowanym funkcjom pompy ciepła i sterowania zimowego, monoklima może chłodzić i ogrzewać pomieszczenie przy temperaturach zewnętrznych dochodzących do -15°C. Urządzenie można zainstalować samodzielnie - KWT jest dostarczany z wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do montażu. Klimatyzatory monoblokowe bez jednostki zewnętrznej i rury, gwarantują przyjemny klimat wszędzie tam, gdzie nie można zainstalować standardowej klimatyzacji ani klimatyzatora przenośnego (np. brak okna). Idealnie sprawdzają się w budynkach zabytkowych, blokach mieszkalnych czy kontenerach budowlanych i biurowych.

Zadasa działania: Klimatyzator monoblok (klimatyzator bez rury) składa się z kompaktowej obudowy i 2 kanałów do usuwania / dostarczania ciepła. Skraplacz znajdujący się w urządzeniu służy do wyprowadzania gorącego powietrza na zewnątrz w trybie chłodzenia. W trybie ogrzewania ciepło jest pozyskiwane z zewnątrz, a następnie ogrzewane na parowniku i przekazywane do pomieszczenia. Jeśli ilość ciepła wydobytego z powietrza zewnętrznego jest niewystarczająca, włącza się dodatkowo wbudowana nagrzewnica. Można ją aktywować za pomocą pilota zdalnego sterowania także w celu przyspieszenia procesu grzania. W każdym z wyżej wymienionych trybów pracy sprężarka dostosowuje swoją moc dokładnie do wymagań i w ten sposób reguluje zadaną temperaturę przy minimalnych jej wahaniach. Dzięki technologii inwerterowej oszczędza się energię oraz ograniczeniu ulega hałas. Klimatyzator jest przeznaczony do umieszczenia go w pomieszczeniu na podłogą, przy ścianie. Obsługiwany jest za pomocą pilota na podczerwień. 

DANE TECHNICZNE

Więcej informacji
MarkaRemko
Gwarancja2 lata
Wydajność chłodnicza1,75 kW
Klasa efektywności energetycznej - chłodzenieA
Współczynnik wydajności chłodniczej EER3,01
Wydajność cieplna1,71 kW
Czynnik chłodniczyR290
Ilość czynnika chłodniczego w układzie0,15 kg
Ekwiwalent GWP na CO20,00 t
Zalecana kubatura pomieszczenia60,00 m3
Zasilanie230 V/1~/50 Hz
Maks. długość rury odprowadzającej powietrze1,00 m
Średnica rury odprowadzającej powietrze160,00 mm
Średnica rurki odprowadzania skroplin15,00 mm
Wymiary jednostki wewnętrznej wys./szer./gł.549/810/165 mm
Waga jednostki wewnętrznej38,00 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Klimatyzator monoblokowy KWT 180 DC
Twoja ocena
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Brak pytań
Czy znalazłeś to co szukałeś/aś?