Klimatyzator ścienny ML 265 DC

Klimatyzator ścienny typu split Remko ML 265 DC o wydajności chłodniczej 2,6 kW i wydajności grzewczej 2,6 kW. Wyposażony w generator jonów, który znacząco poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu. Klimatyzator posiada tryb „silent” czyli bardzo cichej pracy. Idealny podczas nocnego odpoczynku.

  • Wydajność chłodnicza: 2,6 kW
  • Wydajność grzewcza: 2,6 kW
  • Maksymalny przepływ powietrza: 521 m³/h
  • Zalecana kubatura: 80 m³
Nr katalogowy
RE1635265
W magazynie
Czas dostawy: do 7 dni
Gwarancja: 2 lata
7 441,50 zł 6 050,00 zł
Nr katalogowy
RE1635265

Klimatyzator Remko ML 265 DC typu split przyjemnie chłodzi, filtruje, osusza i w razie potrzeby ogrzewa powietrze w pomieszczeniu. Technologia inwerterowa stosowana w klimatyzacji Remko ML DC, gwarantuje komfortowy klimat w pomieszczeniu w połączeniu z niskimi kosztami zużycia energii. Sprężarka inwerterowa szybko osiąga i długo utrzymuje zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Nie mamy do czynienia z wyłączaniem a następnie ponownym uruchamianiem sprężarki (co powoduje największe zużycie prądu). Klimatyzator ścienny Remko ML 265 DC posiada wylot powietrza 3 D, który gwarantuje rozprowadzanie powietrza zarówno w pionie jak i poziomie. Wbudowany generator jonów znacznie poprawia jakość powietrza, a funkcja "silent" umożliwia spokojny wypoczynek nocą. Pilot na podczerwień umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem z odległości nawet 6 metrów. Funkcja „follow me” dopasowuje temperaturę na wylocie urządzenia do pożądanej w miejscu, gdzie znajduje się pilot. Klimatyzatory stacjonarne Remko posiadają funkcję automatycznego restartu po zaniku zasilania. Opcjonalnie dostępne są sterowanie zimowe, umożliwiające ogrzewanie i chłodzenie przy temperaturach na zewnątrz do -15°C oraz elektroniczny programator, umożliwiający zaprogramowanie dziennej i tygodniowej pracy urządzenia. Programator posiada moduł Wi-Fi, dzięki któremu klimatyzatorem można sterować z poziomu aplikacji w telefonie.

Jednostka zewnętrzna urządzenia została wykonana z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Można zamontować ją na podłodze, ścianie, dachu lub w dobrze wentylowanym innym pomieszczeniu. Klimatyzator został fabrycznie napełniony czynnikiem chłodniczym dla przewodów o długości do 5 m. Oznacza to, że jeżeli długość przewodów łączących jednostkę wewnętrzną z zewnętrzną, nie przekracza 5 m, nie trzeba wtłaczać do układu dodatkowej ilości czynnika chłodniczego (co ma wpływ na całkowity koszt montażu). Obie jednostki można połączyć ze sobą przewodami o maksymalnej długości 25 m, co oznacza dużą elastyczność w montażu – jednostkę zewnętrzną można umieścić z tyłu domu, w niewidocznym miejscu.

DANE TECHNICZNE

Więcej informacji
MarkaRemko
Gwarancja2 lata
Wydajność chłodnicza2,60 kW
Klasa efektywności energetycznej - chłodzenieA++
Wskaźnik sezonowej efektywności energetycznej SEER7,10
Roczne zużycie energii - chłodzenie QCE128,00 kWh
Wydajność cieplna2,60 kW
Klasa efektywności energetycznej - grzanieA+
Wskaźnik sezonowej efektywności energetycznej SCOP4,00
Czynnik chłodniczyR32
Zalecana kubatura pomieszczenia80,00 m3
Zakres roboczy - jednostka wewnętrzna+17 do +30
Zakres roboczy - jednostka zewnętrzna chłodzenie+5 do +50
Zakres roboczy - jednostka wewnętrzna ogrzewanie °C+5 do +30
Zasilanie230 V/1~/50 Hz
Średnica przyłącza zasilanie w czynnik chłodniczy1/4
Maks. długość instalacji przewodów25,00 m
Maks. różnica wysokości instalacji przewodów10,00 m
Waga jednostki wewnętrznej7,40 kg
Waga jednostki zewnętrznej26,40 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Klimatyzator ścienny ML 265 DC
Twoja ocena
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Brak pytań
Czy znalazłeś to co szukałeś/aś?