Klimatyzator ścienny ML 355 DC

Klimatyzator ścienny typu split Remko ML 355 DC o wydajności chłodniczej 3,5 kW i wydajności grzewczej 2,7 kW. Przyjemnie chłodzi, filtruje, osusza i w razie potrzeby ogrzewa powietrze w pomieszczeniu. Technologia inwerterowa stosowana w klimatyzatorach Remko ML DC, gwarantuje komfortowy klimat w pomieszczeniu w połączeniu z niskimi kosztami zużycia energii.

  • Wydajność chłodnicza: 3,5 kW
  • Wydajność grzewcza: 2,7 kW
  • Maksymalny przepływ powietrza: 539 m³/h
  • Zalecana kubatura: 110 m³
Nr katalogowy
RE1635355
W magazynie
Czas dostawy: do 7 dni
Gwarancja: 2 lata
8 302,50 zł 6 750,00 zł
Nr katalogowy
RE1635355

Klimatyzator Remko ML 355 DC typu split przyjemnie chłodzi, filtruje, osusza i w razie potrzeby ogrzewa powietrze w pomieszczeniu. Posiada wylot powietrza 3 D, który rozprowadza powietrze w poziomie i pionie. Wbudowany generator jonów znacznie poprawia jakość powietrza, a funkcja "silent" umożliwia spokojny wypoczynek nocą. Pilot na podczerwień umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem z odległości nawet 6 metrów. Funkcja „follow me” dopasowuje temperaturę na wylocie urządzenia do pożądanej w miejscu, gdzie znajduje się pilot. Klimatyzatory stacjonarne Remko posiadają funkcję automatycznego restartu po zaniku zasilania. Technologia inwerterowa stosowana w klimatyzacji Remko ML DC, gwarantuje komfortowy klimat w pomieszczeniu w połączeniu z niskimi kosztami zużycia energii. Sprężarka inwerterowa szybko osiąga i długo utrzymuje zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Nie mamy do czynienia z wyłączaniem a następnie ponownym uruchamianiem sprężarki (co powoduje największe zużycie prądu). Opcjonalnie dostępne są sterowanie zimowe, umożliwiające ogrzewanie i chłodzenie przy temperaturach na zewnątrz do -15°C oraz elektroniczny programator, umożliwiający zaprogramowanie dziennej i tygodniowej pracy urządzenia. Programator posiada moduł Wi-Fi, dzięki któremu klimatyzatorem można sterować z poziomu aplikacji w telefonie.

Jednostka zewnętrzna urządzenia została wykonana z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Można zamontować ją na podłodze, ścianie, dachu lub w dobrze wentylowanym innym pomieszczeniu. Klimatyzator został fabrycznie napełniony czynnikiem chłodniczym dla przewodów o długości do 5 m. Oznacza to, że jeżeli długość przewodów łączących jednostkę wewnętrzną z zewnętrzną, nie przekracza 5 m, nie trzeba wtłaczać do układu dodatkowej ilości czynnika chłodniczego (co ma wpływ na całkowity koszt montażu). Obie jednostki można połączyć ze sobą przewodami o maksymalnej długości 25 m, co oznacza dużą elastyczność w montażu – jednostkę zewnętrzną można umieścić z tyłu domu, w niewidocznym miejscu.

DANE TECHNICZNE

Więcej informacji
MarkaRemko
Gwarancja2 lata
Wydajność chłodnicza3,50 kW
Klasa efektywności energetycznej - chłodzenieA++
Wskaźnik sezonowej efektywności energetycznej SEER7,50
Roczne zużycie energii - chłodzenie QCE175,00 kWh
Wydajność cieplna2,80 kW
Klasa efektywności energetycznej - grzanieA+
Wskaźnik sezonowej efektywności energetycznej SCOP4,20
Czynnik chłodniczyR32
Zalecana kubatura pomieszczenia110,00 m3
Zakres roboczy - jednostka wewnętrzna+17 do +30
Zakres roboczy - jednostka zewnętrzna chłodzenie+5 do +50
Zakres roboczy - jednostka wewnętrzna ogrzewanie °C+5 do +30
Zasilanie230 V/1~/50 Hz
Średnica przyłącza zasilanie w czynnik chłodniczy1/4
Maks. długość instalacji przewodów25,00 m
Maks. różnica wysokości instalacji przewodów10,00 m
Waga jednostki wewnętrznej8,20 kg
Waga jednostki zewnętrznej26,50 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Klimatyzator ścienny ML 355 DC
Twoja ocena
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Brak pytań
Czy znalazłeś to co szukałeś/aś?